Kulturni Centar Vršac

Svečana dodela nagrada 61. likovne manifestacije dece i omladine "Nagrada Paja Jovanović"

Četvrtak, 16 Decembar 2021 12:00

Dodatne informacije

  • Datum: Četvrtak, 16 Decembar 2021
  • Vreme: 12:00
  • Mesto: Gradska kuća

U četvrtak 16. decembra, u 12 sati, u svečanoj sali Gradske kuće, biće upriličena svečana dodela nagrada učesnicima 61. konkursa likovne manifestacije za decu i omladinu „Nagrada Paje Jovanovića“.

Na konkurs ovogodišnje manifestacije pristiglo je blizu sedam stotina radova, koji su ocenjivani u dve selekcije: redovnih preškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola i individualnih radova i umetničkih škola i ateljea. Nagrađeno je ukupno 35 učesnika u 5 uzrasnih kategorija.

Nagrađeni radovi mogu se pogledati na izložbi koja će biti postavljena u galeriji Doma vojske od utorka 14. decembra.


Spisak nagrađenih učesnika na konkusu 61. Likovne manifestacije dece i omladine
„Nagrada Paja Jovanović“


Nagrade u selekciji redovnih preškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola


Nagrade u I kategoriji (2015 – 2016. godište)

I nagrad – Doris Samoile, PU „Bambi“, Vršac
II nagrada – Maša Racić, PU „Čarolija“, Vršac
III nagrada – Nina Milojević, preškolsko „Branko Radičević“, Veliko Središte


Nagrade u II kategoriji (2011 – 2014. godište)

I nagrada – Jovana Blažin, OŠ „Vuk Karadžić“, Vršac
I nagrada – Nikolina Medaković, OŠ „Vuk Karadžić“, Vršac
II nagrada– Ana Stojiljković , PU „Čarolija – Bubamara“, Vršac
II nagrada – Miloš Stanković, OŠ „Olga Petrov Radišić“, Vršac
III nagrada – Kalina Širka, PU „Čarolija–Bubamara“, Vršac
III nagrada –Jelena Kaldaraš, OŠ „Žarko Zrenjanin“, Orešac


Nagrade u III kategoriji (2007 – 2010. godište)

I nagrada – Anabela Ivanovski, OŠ „Dositej Obradović“, Plandište
I nagrada – Lana Mihajlovic, OŠ „Žarko Zrenjanin“, Orešac
II nagrada – Sara Miletić, OŠ „Jovan Sterija Popović“, Vršac
II nagrada – Vanja Stankov, OŠ „Jovan Sterija Popović“, Vršac
III nagrada – Martin Kaldaraš, OŠ „Žarko Zrenjanin“, Orešac
III nagrada – Jovana Miletin, OŠ „Sečenji Ištvan“, Subotica


Nagrade u IV kategoriji (2003 – 2006. godište)

I nagrada – Emilija Vakaresko, Gimnazija „Borislav Petrov – Braca“, Vršac
II nagrada – Maša Šalinački, Gimnazija „Borislav Petrov – Braca“, Vršac
III nagrada – Tijana Tomić, Hemijsko – medicinska škola, Vršac


Nagrade u selekciji individualnih radova i umetničkih škola i ateljea


Nagrade u I kategoriji (2015 – 2016. godište)

I nagrada – Teodor Vujanić, Šabac
II nagrada – Luna Kalnak, Vršac
III nagrada – Istok Kosanović, Vršac


Nagrade u II kategoriji (2011 – 2014. godište)

I nagrada –Nikolina Savić, Divart, Beograd
II nagrada – Jelena Rašević, Škola crtanja i slikanja „Kulturni centar“, Šabac
III nagrada – Danka Oblaković, Škola crtanja i slikanja „Kulturni centar“, Šabac


Nagrade u III kategoriji (2007 – 2010. godište)

I nagrada –Jelena Vlaški, Divart, Beograd
II nagrada – Lana Turi, Art studio Ramona Magda, slikarski atelje, Vršac
III nagrada – Iva Arsenović, Škola crtanja i slikanja „Kulturni centar“, Šabac


Nagrade u IV kategoriji (2003 – 2006. godište)

I nagrada – Ana Saveski, Šabac
I nagrada – Filip Lugonja, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
II nagrada – Katarina Marović, Slikarski atelje Markus, Šabac
II nagrada – Teodora Maksimović, Slikarski atelje Markus, Šabac
III nagrada –Dimitrije Vasić, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
III nagrada – Ana Saveski, Šabac


Nagrade u V kategoriji (1996 – 2002. godište)

I nagrada – Anna Šebešćan, Art Studio Ramona Magda, slikarski atelje, Vršac
II nagrada – Maša Vlasov, Škola crtanja i atelje „Pavkov“, Vršac

Vi ste ovde: Home Tribine, predavanja, promocije Svečana dodela nagrada 61. likovne manifestacije dece i omladine "Nagrada Paja Jovanović"
OpstinaVrsac KulturniCentarBeograda PortalKultureVojvodine StudenskiKulturniCentar SKCNis VojvodinaOnline Alifka
BelogradoCervantes InstitutFrancais MuzejSavremeneUmetnostiVojvodine PrirodnjackiMuzejBeograd Oklagija BancaIntesa Cefix
eVrsac unijastudenataopstinevrsac etno kuca dinar